Ogrodowy Styl
Załęcze

Firma umiejscowiona jest w malowniczej części centralnej Polski – Załęczańskim Parku Krajobrazowym nad rzeką Wartą

Czytaj Więcej...

Nasze produkty wykonujemy z drewna pochodzącego z lasów państwowych o prawidłowej gospodarce, zgodnie z międzynarodowymi standardami FSC, co potwierdza certyfikat FSC 100%, Certfikat Nr RA - FM/COC - 000251.

 

Nowelizacja w ustawie z dnia 13 grudnia 2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych wprowadzono w art. 2 pkt 9a definicję altany działkowej.

Art. 2 pkt 9a: altana działkowa – (...) wolno stojący budynek rekreacyjno-wypoczynkowy lub inny obiekt budowlany spełniający taką funkcję, położony na terenie działki w rodzinnym ogrodzie działkowym, o powierzchni zabudowy do 35 m2 oraz o wysokości do 5 m przy dachach stromych i do 4 m przy dachach płaskich, przy czym do powierzchni zabudowy nie wlicza się tarasu, werandy lub ganku, o ile ich łączna powierzchnia nie przekracza 12 m2;”

galanteria-ogrodowa

Pragniemy zapropnować Państwu szerogą gamę produtków galenterii ogrodowej. W swojej ofertcie posiadamy rozmaite drewniane stoły ogrdodowe, komplety wypoczynkowe z bali, drewniane donice ogrodowe, ławki ogniskowe, ławeczki parkowe, ławostoły, dekoracyjne grzybki. Wszystkie oferowane przez nas produkty przygotowywane są z należytą stannością dzięki czemy będą zdobić Państwa ogród przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Preparaty Lakierobejce i Impregnaty

Pokrycia produktów